Kılıçdaroğlu Grup Konuşmasını Yarıda Kesen Habertürk'te Katılacağı Programı İptal Etti
Kılıçdaroğlu Grup Konuşmasını Yarıda Kesen Habertürk'te Katılacağı Programı İptal Etti

Kılıçdaroğlu Grup Konuşmasını Yarıda Kesen Habertürk’te Katılacağı Programı İptal Etti


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmayı yarıda kesen Habertürk’te yarın katılmayı planladığı programı iptal ettiği belirtildi. 

s-166af6812e1e881c9ba7712e0a373a77fe4b4b
HaberTürk, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak hakkındaki sözlerine yanıt veren CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun canlı yayınlanan grup toplantısını yarıda kesti. Merkez Bankası rezervleri ve Albayrak hakkında konuşan Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları, bir süre sonra yeniden yayınlanmaya devam etti.T24’ün ulaştığı CHP’li kaynaklar, Kılıçdaroğlu’nun bunun üzerine HaberTürk’te konuk olacağı programa katılmama kararı aldığını belirtti.

“Kanallara benimle ilgili talimat veriliyor” demişti

s-613e4604b5e56cc314ba0a80b3a316c3fa169f
Kılıçdaroğlu geçen haftalarda yaptığı açıklamada, kendisinin grup konuşmalarının kesilmesi için iktidar mensuplarının televizyon kanallarını aradığını söylemişti:”Bazı televizyon knallarına telefon edilerek “CHP Genel Başkanı, Salı konuşmasını yaptığında şu kadar dakika vereceksiniz ve sonrasında keseceksiniz’ diye talimat verildiğini de gayet iyi biliyoruz. Bunu televizyon kanalları bize söylüyor, ‘Baskı altındayız ve başka seçeneğimiz yok’ diyorlar. ‘Korkunun ecele faydası yoktur’ diye güzel bir sözümüz var.”

Hakkında Admin

İlginizi Çekebilir.

Çay Sohbetlerinden Kız İstemeye… Pek Çok İlde Yeni Kısıtlamalar Geldi!

Koronavirüs vakaları kritik seviyelerde seyrederken salgınla mücadelede ‘yerinde karar’ dönemi başlatıldı. Yeni uygulama ile birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.