En hızlı kredi kartı basan ve gönderen bankalar 2020 (5 dakika)

19
En hızlı kredi kartı basan ve gönderen bankalar 2020 (5 dakika)

Akıllıca kullanıldığı zaman kredi kartları gerçekten çok mantıklı bir finansal araç olarak değerlendirilebilir. Neticede herhangi bir malı veya hizmeti peşin alıp parasını 30 gün sonra ödemeye kim hayır diyebilir ki?

Üstelik bazı durumlarda kredi kartına vade farksız taksit avantajından faydalanıp ek ücret ödemeden harcamalarınızı taksitlendirebilmeniz de mümkün.

Fakat dikkatli kullanılmadığında size ait olmayan bir parayı harcadığınız için ipin ucunu kaçırabilme tehlikesi söz konusu. Kart borcunun tamamı yerine asgarisini ödemek geçici bir çözüm olduğu için günün sonunda sizi devasa bir borç yığını bekliyor olabilir.

O yüzden kredi kartı başvurusu yapmadan önce dikkatli olmakta fayda var.

Eğer tüm bunları göze aldıysanız hızlı kredi kartı başvurusu için hazırsınız demektir. Bu yazıda da Koronavirüs salgınına rağmen en hızlı şekilde size kredi kartınızı teslim edecek bankaların bir listesini bulacaksınız.

Hazırsanız başlayalım.

Enpara

Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmeti olan Enpara, aylık 3 bin TL’ye kadar olan harcamalarınızı 6 aya kadar taksitlendirebilme avantajıyla öne çıkıyor.

Kredi kartı başvurunuz hızlıca değerlendirilip sonuçlandırılıyor. Daha sonra ise 1 hafta gibi kısa bir süre zarfında kurye tarafından hem kredi kartı, hem de banka kartınız teslim ediliyor.

Garanti Bankası

Bonus Flexi kartı müşterileri hiçbir şekilde aidat ödemediği için size tavsiyemiz ille de kart alacaksanız Bonus Flexi almanız yönünde. Aksi halde her sene 150 TL gibi fahiş bir aidat ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Bu kartın en büyük avantajı bolca bonus dağıtıyor olması. Öyle ki kampanyaları takip ederek her sene 350 TL değerinde bonus puan kazanabilmeniz mümkün. Daha sonra anlaşmalı market ve benzinliklerde bu puanları harcayabilmek sizin elinizde.

Yalnız şu sıra COVID-19 nedeniyle teslimatlarda aksaklıklar yaşanabiliyor. Bu nedenle 5-10 iş günü içerisinde kartınızı teslim alabilirsiniz.

Akbank

Axess kredi kartı normalde aidat ücreti olan bir kart. Fakat Axess Free kartı istemeniz durumunda aidat ödemezsiniz. Bunun için Akbank’ın web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabilmeniz mümkün.

Fakat tüm kurye şirketleri şu sıra aşırı yoğunluk yaşıyor. Kartınız çok acele lazımsa bir an önce başvuru yapıp dağıtıma çıkmasını beklemenizde fayda olabilir.