Şubeye Gitmeden Kredi Kartı Başvurusu

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerinin kullanım alanının giderek artmasından sonra müşterilerin özellikle en çok merak ettiği soruların başında gelen Şubeye Gitmeden Kredi Kartı Başvurusu hakkında hangi bankaların sizlere hizmet verdiğini araştırmak istedik. Özellikle son zamanlarda kullanım oranı her geçen gün artan bu internet bankacılığı hizmetlerinde kredi kartı başvurusu yapma imkanı veren bankalar hangileri?

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Yeni kurulan bankalar arasında gelen Odeabank’ın özellikle müşterilerine mil kazandıran kredi kartı Bank’O Atlas kredi kartına başvuru yapmak için bankanın mobil bankacılık hizmetlerini, internet bankacılığı hizmetlerini veya SMS bilgilendirme hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’nın en çok tercih edilen kredi kartı olan Bonus kredi kartına başvuru yapmak içinde şubeye gitmenize gerek yoktur. Bonus üye iş yerlerinin ve kredi kartının müşterilerine sunduğu birçok ayrıcalığın bulunması bu kart tipine olan başvurunun hızla artmasına neden olmaktadır. Garanti Bankası da bu konuda müşterilerine kredi kartı sunmak için şubeye gitme gereği duymadan internet üzerinden başvuru imkanı vermektedir. Bu konuda yapmanız gereken bankanın internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvuru yapmak ve sonucunun onaylanmasını beklemek olacaktır.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Wadaaaa! Sloganı ile yolan çıkan Yapı Kredi Bankası’nın Kredi kartı tipinin World olduğunu ve kullanıcılarına son derece önemli hizmetler sunduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle çeşitli taksit imkanları ve bonus puanlar sunarak bu konuda hizmetlerine devam eden Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartına başvuru yapmak içinde şubeye gitmeden başvuru yapabilirsiniz. Bunun için bankanın internet bankacılığı veya Mobil bankacılık hizmetlerine giriş yapmanız gerekmektedir. Android ve İOS işletim sistemleri için başvuru yapabilirsiniz.

Hakkında Admin

İlginizi Çekebilir.

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Günümüzde vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar çoğalmış bulunmaktadır. Anlık olarak paraya sıkışanlar için uzun vadeli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.